Okna aluminiowe z izolacją termiczną


Nowatorskie rozwiązanie dla Twojego domu? Aluminiowe okna na bazie nowoczesnych systemów Yawal TM 74HI, TM 77HI oraz TM 102HI. Oferowane przez nas konstrukcje z izolacją termiczną dedykowane są budynkom energooszczędnym oraz domom pasywnym. Doskonale sprawdzą się jednak nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Okna z izolacją termiczną są praktycznym i zarazem stylowym rozwiązaniem, mającym niewątpliwy wpływ na estetykę budynku.

 

Nasze konstrukcje są lekkie, wdzięczne i solidne, przede wszystkim dzięki zastosowaniu aluminium, które obecnie jest jednym z najczęściej stosowanych tworzyw, cenionym ze względu na wysoką wytrzymałość oraz plastyczność. Pozwala na tworzenie okien dużych, ciężkich, o niestandardowych wymiarach odpowiadających nowoczesnym trendom architektonicznym. Ze względu na nowatorskie rozwiązania oraz zastosowanie wysokiej jakości pakietów szybowych nasze produkty zmniejszają koszty zużycia energii cieplej i zapewniają ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych (słońca, wiatru oraz deszczu).

 

Po zamontowaniu okna powstałe z aluminiowych, wzmocnionych profili z izolacją termiczną prezentują się niezwykle okazale, tworząc integralną część budynku oraz współgrając z nowoczesnym lub tradycyjnym wykończeniem elewacji.


 

Okna na bazie systemu Yawal TM 74HI

CZYTAJ WIĘCEJ »

Okna na bazie systemu Yawal TM 77HI

CZYTAJ WIĘCEJ »

Okna na bazie systemu Yawal TM 102HI

CZYTAJ WIĘCEJ »