Drzwi tarasowe przesuwne


 

Systemy Yawal DP 180 oraz Yawal DP 150T dostępne w ofercie pozwalają na tworzenie solidnych i zarazem lekkich konstrukcji idealnych w przypadku tarasów i balkonów. Drzwi podnoszono-przesuwne konstruowane przez specjalistów naszej sieci charakteryzuje nie tylko stylowy wygląd, ale przede wszystkim wytrzymałość oraz zdolność do osiągania wysokich parametrów izotermicznych dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym przewidującym stosowanie profili aluminiowych z przekładkami termicznymi.

 

Zmieniające się w budownictwie trendy sprawiają, że klienci coraz częściej sięgają po nietypowe rozwiązanie konstrukcyjne. W obliczu takiego wyzwania producenci poszukują znacznie trwalszych i zarazem bardziej plastycznych tworzyw. Tym tworzywem jest obecnie aluminium. Dzięki niemu drzwi przesuwne (podnoszone) mogą zyskać zupełnie nowe właściwości, a przy tym stać się skutecznym termoizolatorem pozwalającym na znaczne oszczędności energetyczne.

 

Dostępne w naszej sieci drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne produkowane są z profili aluminiowych – w ten sposób skrzydła, mimo sporych rozmiarów oraz znacznie większego ciężaru, są łatwe w obsłudze i solidnie przytwierdzone do ramy. Dodatkowo, system DP 150T pozwala na wykonanie konstrukcji dla tarasów o ciężarze nawet do 400 kg przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej stabilność i wytrzymałości systemu.


 

Drzwi na bazie systemu Yawal DP 150T

CZYTAJ WIĘCEJ »

Drzwi tarasowe na bazie systemu DP 180

CZYTAJ WIĘCEJ »