Ogród zimowy


 

Soczysta zieleń, złote liście, bajkowa biel otaczająca naszych bliskich w atmosferze relaksu – taki efekt możemy osiągnąć, uwzględniając w projekcie domu miejsce na ogród zimowy lub wkomponowując go w bryłę istniejącego już budynku.

 

Oranżeria nie tylko uczyni nasz dom piękniejszym, pozwalając na podziwianie przyrody przez cały rok. Za jej budową przemawiają również względy ekonomiczne, takie jak poprawa bilansu energetycznego domu oraz wzrost wartości nieruchomości, dzięki zwiększeniu jej powierzchni użytkowej. Wymieniając zalety tego typu rozwiązań nie można też zapomnieć o zwiększeniu dopływu światła słonecznego do pomieszczeń.

 

Oferta naszej firmy nie zawiera schematycznych, gotowych ogrodów zimowych – każda realizacja to indywidualnie zaprojektowana konstrukcja dostosowana do potrzeb i wymogów naszych odbiorców. Aby z oranżerii można było korzystać przez cały rok, w projekcie uwzględniamy profile aluminiowe z przekładkami termoizolacyjnymi, które zapewniają wysoki poziom izolacyjności cieplnej. Stosowanie aluminium w konstrukcjach ogrodów zimowych, charakteryzującego się stabilnością materiałową, a także dobór odpowiednio dobranych szyb, zapewni bardzo wysoki poziom ochrony antywłamaniowej.

 

  1. MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA ELEMENTÓW OTWIERANYCH SKONSTRUOWANYCH NA BAZIE DOWOLNEGO SYSTEMU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W OFERCIE

 

 

 

Współczynnik przenikania ciepła (Uf) od 0,63 W/m2K
Maksymalny ciężar modułu 600 kg
Maksymalne wymiary modułu 6000x4000 mm
Odporność na włamanie do RC4

 

 

Kolorystyka: Możliwość wykonania profilu w dowolnym kolorze z palety RAL.
Opcje dodatkowe: anodowanie, imitacja drewna, malowanie farbą strukturalną.