Drzwi panelowe na bazie systemu TM 77HI Prestige


 

DRZWI PANELOWE - TM 77HI Prestige

 

TM 77HI Prestige to najwyższej jakości aluminiowe drzwi wejściowe do domów jedno- lub wielorodzinnych. Konstrukcja tego typu pozwala uzyskać efekt niewidocznego profilu skrzydła lub jednostronnego zlicowania poprzez odpowiedni montaż paneli.

 

Dzięki zastosowaniu trójkomorowego systemu izolacji termicznej oraz nowatorskich przekładek termicznych drzwi panelowe charakteryzują się doskonałymi właściwościami cieplnymi. Przekładki termiczne bi-solar eliminują naprężenia cieplne wywołane różnicami temperatur na zewnątrz i wewnątrz budynku. Z tego powodu aluminiowe drzwi zewnętrzne Prestige stanowią tak doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku nowo powstałych budynków, jak i stojących już domów.

 

Znajdujące się w ofercie sieci aluminiowe drzwi wejściowe Yawal Prestige pozwalają zmniejszyć zużycie energii, dzięki czemu korzystnie wpływają na obniżenie kosztów eksploatacji domu. Produkt jest kompatybilny z systemem TM 77HI, co umożliwia tworzenie konstrukcji w różnych konfiguracjach.

 

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi modelami TM 77HI Prestige, a także bogatą ofertą pochwytów, klamek oraz zamków. Proponujemy także ciekawe rozwiązania z zakresu oświetlenia oraz automatyki, które stanowią idealne dopełnienie wyposażenia montowanego w naszych produktach.

 

 

 

Współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,1 W/m2K
Uw = 0,7 W/m2K
 Maksymalny ciężar skrzydła 120 kg
Dopuszczalna szerokość skrzydła 1300 mm
Dopuszczalna wysokość skrzydła 2600 mm
 Odporność na włamanie RC2

 

 

Kolorystyka: Możliwość wykonania profilu w dowolnym kolorze z palety RAL.
Opcje dodatkowe: imitacja drewna.