Drzwi panelowe na bazie systemu TM 102HI Prestige


 

DRZWI PANELOWE - TM 102HI Prestige

 

TM 102HI PRESTIGE to najnowszy system Yawal przeznaczony do produkcji ekskluzywnych drzwi wejściowych do pasywnych i energooszczędnych budynków jedno lub wielorodzinnych.

 

Rozwiązanie drzwi panelowych powstało na bazie najnowocześniejszego systemu znajdującego się w ofercie YAWAL – TM 102 HI. Trójkomorowa budowa profili a zwłaszcza nowoczesne rozwiązanie uszczelnienia termicznego styku futryny i skrzydła pozwala uzyskać najwyższe dostępne na rynku parametry izolacyjności termicznej, co doskonale wpisuje się w panujący na rynku trend
zmierzający do maksymalnej energooszczędności oferowanych rozwiązań.

 

Warto zwrócić również uwagę na bardzo wysoką jakość materiałów, z których wykonywane są konstrukcje. System pozwala na projektowanie nowoczesnych drzwi wejściowych we wszystkich konfiguracjach oraz daje możliwość systemowego łączenia z konstrukcjami okiennymi i naświetlami TM 102HI.

 

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi modelami TM 77HI Prestige, a także bogatą ofertą pochwytów, klamek oraz zamków. Proponujemy także ciekawe rozwiązania z zakresu oświetlenia oraz automatyki, które stanowią idealne dopełnienie wyposażenia montowanego w naszych produktach.

 

 

Współczynnik przenikania ciepła Uf od 0,75 W/m2K
Ud od 0,5 w/m2K
Maksymalny ciężar skrzydła  120 kg
Dopuszczalna szerokość skrzydła  1200 mm
Dopuszczalna wysokość skrzydła  3000 mm

 

Kolorystyka: Możliwość wykonania profilu w dowolnym kolorze z palety RAL.
Opcje dodatkowe: imitacja drewna.