Okiennice na bazie systemu Yawal Eclipse 33


 

PONADCZASOWA ELEGANCJA - OKIENNICE ALUMINIOWE YAWAL ECLIPSE

 

Piękną i funkcjonalną oprawę każdego okna mogą stanowić okiennice, które odpowiednio dobrane do elewacji i okien podkreślą indywidualny styl każdego domu.

 

Zewnętrzne osłony okien zwiększają komfort życia mieszkańców, regulując cyrkulację powietrza, nasłonecznienie i temperaturę wewnątrz pomieszczeń, ograniczając docierający do domu hałas, zabezpieczając okna przed niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz utrudniając intruzom wtargnięcie do środka.

 

Aluminiowe okiennice charakteryzuje długoletnia trwałość, łatwość czyszczenia, a także brak konieczności cyklicznej konserwacji. Stanowią alternatywę dla dostępnych na rynku droższych okiennic drewnianych. Sztywne i zarazem smukłe profile ramowe sprawiają, że okiennice Yawal Eclipse nadają się do stosowania zarówno w przypadku okien, jak i drzwi tarasowych i balkonowych.

 

Konstruktorzy Yawal opracowali dwa warianty okiennic:
- z lamelami stałymi pozwalającymi na dostęp światła pod określonym kątem,
- panelowe, po ich zamknięciu uzyskujemy efekt całkowitego zaciemnienia.

 

Bogata oferta zawiasów i okuć pozwala na montaż okiennic do ramy okna oraz do muru. Zamknięta okiennica może tworzyć z elewacją jedną płaszczyznę, być przed nią wysunięta lub umieszczona we wnęce okiennej.

 

 

Maksymalny wymiary 1 skrzydła 900x2400 mm
Sposób montażu z lamelami stałymi do ramy, do muru
Sposób montażu okiennicy panelowej do muru

 

 

Kolorystyka: Możliwość wykonania profilu w dowolnym kolorze z palety RAL.
Opcje dodatkowe: anodowanie, imitacja drewna, malowanie farbą strukturalną.