Balustrada całoszklana


 

BALUSTRADA CAŁOSZKLANA BA 50

 

Wszędzie tam, gdzie występuje konieczność ochrony naszego życia przed upadkiem z balkonów i tarasów, zalecamy stosowanie balustrady. Obecne trendy architektoniczne zmierzają w kierunku coraz większych przeszkleń, kierunek ten dotyczy również barierek projektowanych na tarasach usytuowanych w wyższych kondygnacjach domu.

 

Sieć Oknaaluminiowe.pl oferuje inwestorom prywatnym balustradę całoszklaną skonstruowaną na bazie systemu Yawal BA 50, która zabezpieczy użytkowników przed upadkiem, nie ograniczając jednak ich kontaktu z otoczeniem zewnętrznym. W zależności od rodzaju zabudowy istnieje możliwość łączenia balustrad pod dowolnym kątem.

 

Rozwiązanie oferowane przez sieć Oknaaluminiowe.pl spełnia aktualne trendy architektoniczne dzięki nieograniczonym możliwościom doboru kolorów oraz wykorzystaniu przeszklenia w wersji przeziernej lub nieprzeziernej, montowanego w systemowym rozwiązaniu z profili aluminiowych. Konstrukcja i sposób mocowania balustrady sprawiają, że rozwiązanie można zaadaptować do istniejącej zabudowy balkonów czy tarasów.

 

  1. MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA OGNIW FOTOWOLTAICZNYCH

 

 

 

Kolorystyka: Możliwość wykonania profilu w dowolnym kolorze z palety RAL.
Opcje dodatkowe: anodowanie, imitacja drewna, malowanie farbą strukturalną.